poniedziałek, 28 lutego 2011

Takie takie

Siedzę właśnie z Łucjami w naszym dawnym domku i czekam na modem. Miał być wczoraj, ale nikt nie zadzwonił i minęłam się z kurierem. Tutaj nie mają w zwyczaju dzwonić i pytać czy jesteś w domku, bo już jadą. Znalazłam tylko karteczkę, że nie zastali nas w domu i nie udało im się dodzwonić[tylko nikt nie dzwonił;/].Jakiś czas temu znaleźliśmy dobry teledysk, który świetnie pasuje do naszego wyjazdu:)
Oto on:

smashing pumpkins-tonight tonight

2 komentarze:

  1. Musze powiedzieć że dzielnie walczycie.
    "That life can change, that you're not stuck in vain" :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. No i jeszcze ten starszy facet z brodą przypomina Pana Józka P. :-)

    OdpowiedzUsuń