| Otwieramy drzwi i pijemy kakao na schodkach |
| Dodaj napis |
| Łucyjka przed domem |
| Nasze mieszkanko jest na dole, u góry mieszkali Anna i Tim, ale się przeprowadzili kilka dni temu. |
| Łucja na schodkach przed domem |
| Gdy otwieramy drzwi, widzimy.. |
| Cykada, mamy ich pod dostatkiem |
| Łucje pukają do domku |
| Miarka Łucji, ostatni wpis przy 100cm |
| z kuchni widzimy Mt Kaukau, kiedyś tam już weszliśmy |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz