czwartek, 24 lutego 2011

Domku troszkę





Otwieramy drzwi i pijemy kakao na schodkach

Dodaj napis

Łucyjka przed domem

Nasze mieszkanko jest na dole, u góry mieszkali Anna i Tim, ale się przeprowadzili kilka dni temu.

Łucja na schodkach przed domem

Gdy otwieramy drzwi, widzimy..

Cykada, mamy ich pod dostatkiem

Łucje pukają do domku

Miarka Łucji, ostatni wpis przy 100cm
z kuchni widzimy Mt Kaukau, kiedyś tam już weszliśmy
I jeszcze kilka zdjęć domku.Najlepszą dokumentację robi Łucja, łapie aparat i trzaska zdjęcia wszędzie i wszystkiego:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz