Taki krótki fotopościk. Dziś Łucja znalzła kolorowe gumki do włosów, ktore kupiłyśmy jeszcze w Krakowie i ku mojemu zdziwieniu zażyczyła sobie 3kitki na głowie. I chodzi tak już od 3godzin..wcześniej nie dało się zrobić zbyt wiele z jej włosami.poza czesaniem po myciu.
ale widoki! szczęściarze nie za dobrze Wam tam? jaki macie adres? chyba zamówie Wam kontener ze śniegiem i błotem :PPP ;)
OdpowiedzUsuń