poniedziałek, 28 lutego 2011

Idea..

Kochani, jakoś tak do głowy przyszedł mi pomysł [nie]typowy, przyślijcie nam zdjęcia Wasze ostatnie, cobyśmy mogli się nacieszyć widokiem Waszych pysiów.Proszę...
buziaki dla wszystkich
m
p.s. wlaśnie pan zapukał do drzwi i przyniósł "świeżutki "modem:) będzie internet w domku!będziem dzwonić!Hurra!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz