niedziela, 26 grudnia 2010

Łucja mówi

"Jestem teraz ptaszkiem który nie lubi klamerek, wyrzuca je na podwórko a potem wziewa" :)

Ps. Klamerki to spinacze po naszemu. pozdro Marcin! BP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz