mietekicalareszta
niedziela, 26 grudnia 2010
Łucja mówi
"Jestem teraz ptaszkiem który nie lubi klamerek, wyrzuca je na podwórko a potem wziewa" :)
Ps. Klamerki to spinacze po naszemu. pozdro Marcin! BP
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz