Ok, czas zacząć pisać. Na początek zdjecie z poczatku nowozelandzkiej przygody. Ania nam dzisiaj przesłała i bardzo nam się podoba:)Londyn listopadowy gdzieś niedaleko natural History Museum.
fajna ta fote macie!!:D taka"angielska"rodzinka;p i By.super sie wpasowal z tym kaszkietem:D Meg swietnie ze ruszylas z tym blogiem!!:D:D:D wroze mu kariere!!;p :D:D:D
noi gdzie następny wpis? ile można czekać :P Bart poszedł do pracy to Meg nie ma już czasu na pisanie ;)
jak tam?
ostatnio strasznie mi się spodobała ta piosenka, szczególnie refren wchodzi w pamięć ;) szoda, że nie jestem zagramanica bo w Polsce głupio ją śpewać ;)
Odnośnie słownika. Bartek jako rozśpiewane dziecko w wieku Łucyjki słowa piosenki "razem ze mną kundel bury penetruje wszystkie dziury" zmienił na "pinderuje"
fajna ta fote macie!!:D taka"angielska"rodzinka;p i By.super sie wpasowal z tym kaszkietem:D Meg swietnie ze ruszylas z tym blogiem!!:D:D:D wroze mu kariere!!;p :D:D:D
OdpowiedzUsuń3majcie sie!!:D:D:D jestescie moimi ulubionymi pionierami;p;p;p podziwiam WAS!!:D:D:D
buziaki:*:*:*
Łączek:)
Cieszę się Łączku, ze Ci się podoba fota:):) Czasami opłaca się obserwować spółkę Mietka tak z boku i pstryknąć im fotkę:) hehehe:)
OdpowiedzUsuńTrzymajcie się!
Ania:)
noi gdzie następny wpis? ile można czekać :P Bart poszedł do pracy to Meg nie ma już czasu na pisanie ;)
OdpowiedzUsuńjak tam?
ostatnio strasznie mi się spodobała ta piosenka, szczególnie refren wchodzi w pamięć ;) szoda, że nie jestem zagramanica bo w Polsce głupio ją śpewać ;)
http://www.youtube.com/watch?v=vLWMm-mJSYk
to pisałem ja GallAnonim. pozdro600
No coś licho z tymi wpisami...Przydałoby się jakieś zdjęcie z nowozelandzkiej ziemii :p
OdpowiedzUsuńA kawałek faktycznie dobry, przesyłałem Ci go kiedyś Gallu :D
Odnośnie słownika.
OdpowiedzUsuńBartek jako rozśpiewane dziecko w wieku Łucyjki słowa piosenki "razem ze mną kundel bury penetruje wszystkie dziury" zmienił na "pinderuje"