czwartek, 16 grudnia 2010

Miasto


Kilka fotek z pierwszego miesiąca pobytu w Wellington. Podzieliłam je sobie na  różne grupy i będę dodawać jak najszybciej. Niestety padły nam baterie i nie mamy zdjęć z kilku fajnych miejsc.Czekamy na ładowarkę, która już dziś przypłynęła w kontenerze. Niedługo przyjedzie pan i zostawi nam kontener na trawniku przed domem. Mamy cały weekend, żeby go rozpakować.


    Widok na Wellington z Seaview. Oglądamy go schodząc do miasta z "naszej górki"

 Parking na Lambdon Quay w centrum miasta

 Waterloo Wharf z widokiem na biurowce
 
Główna droga przez miasto.
Jedna z dzielnic Wellington

Temu panu wchodzi się na głowę i skacze prosto w zimne wody Cieśniny Cooka



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz