Kilka fotek z pierwszego miesiąca pobytu w Wellington. Podzieliłam je sobie na różne grupy i będę dodawać jak najszybciej. Niestety padły nam baterie i nie mamy zdjęć z kilku fajnych miejsc.Czekamy na ładowarkę, która już dziś przypłynęła w kontenerze. Niedługo przyjedzie pan i zostawi nam kontener na trawniku przed domem. Mamy cały weekend, żeby go rozpakować.
Widok na Wellington z Seaview. Oglądamy go schodząc do miasta z "naszej górki"
Parking na Lambdon Quay w centrum miasta
Waterloo Wharf z widokiem na biurowce
Główna droga przez miasto.
Jedna z dzielnic Wellington
Temu panu wchodzi się na głowę i skacze prosto w zimne wody Cieśniny Cooka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz